Chiclayo je pro mne jen celodenní přestupní zastávka. Bez bedny
Těším se že si udělám výýlet k oceánu, třeba budu pozorovat rybáře, třeba se vykoupu. Konečně nebudu nic řešit, Edreams - prodejce letenky jsem již vkomunikoval, na náraží v Limě jsem jim poslal i rozměr a váhu bedny.
Tak se jdu projít tímhle městem. Jako všechna Americká: pravoúhlá síť ulic. Všude hustý provoz kouřících aut, není kde v klidu odpočnout. A tak ani nemám jediný snímek.
Na telefonu vidím zase mail z Edreams. Píšou že pro nějaký problém s kartou nebyla dokončena platba, takže cena za kterou jsem letenku objednal neplatí za že aktuální cena je ta a ta, tedy téměř dvojnásobná, zda tedy mám stále zájem o tuto letenku.
TY SVINĚ!! vykřiknu z plných plic uprostřed ulice. Tak já tady podnikám tenhle složitý výlet do Equadoru.. ..na E-dreams byla totiž cena vyrazně nižší nez u PanamyAir a taky nez u American Airlines ktera ve skutecnosti ten let letí. Špinavý trik. Už nikdy E-dreams!
Takže žádné koupání v oceánu, musím v tomhle pouštnímm městě sehnat bezpečný internet, nasáčkuju se do nějakého hotelu. Zkontrolovat banku, zda si prachy už nevyinkasovali, zrušit letenku, koupit novou u American Air, to jsem měl udělat hned, byť o 250$ dražší... Než to vše mám hotovo, už nevyjde čas na výlet.
Už jen prodám zbylé Soly za Dolary, nasedám a hurá do Ekvádoru.